W naszej ofercie znajdą Państwo szeroką gamę balonów, kompozycji i dekoracji.

Specjalizujemy się w spełnianiu marzeń. Dzięki nam Wasze święto, urodziny, ślub, rocznice będą wyjątkowe, jedyne i niepowtarzalne. W swojej ofercie posiadamy piękne, nietuzinkowe pojedyncze balony dmuchane helem, kompozycje z balonów oraz  balony dekoracyjne. Czy to jest mała impreza w  organizowana w zaciszu domu, urodziny organizowane na ogródku czy dużą uroczystość w lokalu Balonik  pomoże zapamiętać ten dzień na długie lata. Przedstawiona wycena i zdjęcia są jedynie propozycjami, jesteśmy otwarci na wszelkie Państwa sugestie. 


Zacznijmy od balonów pojedynczych dmuchanych helem.

Balon lateksowy 6.50 zł.

Balony w takiej formie mogą być gładkie, z nadrukiem np. New Baby, Happy Birthday, Just Married oraz wiele innych. Posiadamy balony w wielu kolorach.

uslugi1


Balony foliowe

Cena zależna od rozmiaru od 25 zł. do 35 zł.

uslugi2


Balony „bubbles”

W zależności czy są pojedyncze czy podwójne oraz rozmiaru od 30 zł. do 50 zł.

uslugi3


Balony foliowe w kształcie cyfr oraz liter

Dmuchane helem 55 zł.

uslugi4


Ponieważ chcielibyśmy sprostać Państwa oczekiwaniom proponujemy możliwość uzupełnienia wszystkich balonów w dekoracje, tak aby dopasować balon do konkretnej osoby lub okazji.

Tutaj ceny są bardzo indywidualne, poniżej przedstawię kilka propozycji

Wesele, Urodziny, Rocznice, Chrzciny, Komunie

Dzień tak wyjątkowy, każdy marzy o tym by sala i jej dekoracja była dopasowana to ich wizji całej uroczystości. Dzięki nam Państwa sala dla każdego Klienta będzie spełniała wszystkie wymagania.

Żeby zmienić charakter pomieszczenia warto zamówić kolumny lub łuki.

Aby ułatwić Państwu organizowanie przyjęć weselny proponujemy również zestawy na stół. Zestawy takie nie zajmują dużo miejsca na stołach, nie przeszkadzają w rozmowie gości a przy tym dopełniają dekorację całego pomieszczenia.

Takie zestawy można również wykorzystywać do udekorowania wejścia do Sali lub zaproponować Klientowi udekorowanie Kościoła w takim samym stylu.

W naszej ofercie znajdują się również dekorowanie sal, pomieszczeń na takie okazje jak urodziny, chrzciny, komunia oraz bale Sylwestrowe.

Na imprezach zazwyczaj są stoły, które same w sobie nie wyglądają interesująco, my  proponujemy zestawy balonów, ceny zestawów uzależnione on ilości i rodzaju  balonów.

Serdecznie zapraszamy!